Kúpiť eliptický trenažer – e-shop

Sprievodca výberom
eliptickych trenažérov


Eliptický trenažér  >  Čo posilňuje eliptický trenažér?

Čo posilňuje eliptický trenažér?

Telesnú a psychickú kondíciu, srdce, svaly nôh, stehien, zadku, chrbta, ramien i paží - to všetko posilňuje eliptický trenažér, ktorým doma nahradíte rotoped, bežiaci pás, stepper aj ďalšie pomôcky.

A čo je pre mnoho ľudí dôležité, eliptický trenažér sa výborne uplatní aj pri spaľovaní tukov. Za účelom schudnutia odporúčajú niektorí odborníci cvičiť na elipticali 15 minút denne, iní zase 3 × týždenne zhruba po polhodine. Tak, či tak, vždy je potrebné dbať na počiatočné pretiahnutie aj záverečné uvoľnenie, a necvičiť s plným žalúdkom. Ideálne je to ráno na lačno.

Konečne niečo, čo naozaj funguje!

Eliptical je skvelý aj v tom, že zamedzuje jednostrannému preťažovaniu a na rozdiel od tradičného behu po tvrdom povrchu šetrí chrbát a kĺbový aparát. Ocenia ho tak každý, kto si chce celkovo spevniť telo a zlepšiť kondíciu, vrátane seniorov, ktorí vyhľadávajú pohyb nezaťažujúce kĺby.

Zdieľajte článokOdporúčame eliptické trenažéry


Ďalšie novinky

Akcia na eliptické trenažéry

Vonku to tak ešte nevyzerá, ale vianoce sa už blížia. Patríte medzi športovo založených zákazníkov? Potom si doprajte pod stromček fitness stroj pre zdravý pohyb. Tipy na akcie.

všetky novinky